Satış Ağı

Nitelikli satış ve üretim ekipleriyle Fuga Mobilya,
farklı ürün & hizmet ihtiyaçlarınıza uygun, doğru, hızlı ve etkin çözümler üretir.

1. Projeye Yaklaşım

Fuga Mobilya, projenin ihtiyaç duyduğu tasarım konseptini ve kalite standartlarını analiz eder, estetik ve fonksiyonel çözümleri müşterinin zaman kısıtlamalarına adapte olarak, uygun maliyet ve iş gücü kaybı olmadan hayata geçirmektedir.

2. İlk araştırma / Proje özellikleri

Müşteri ile ihtiyaçları belirlenerek proje
önceliklendirmeleri yapılıp, mekanın ölçüleri ve
detayları alınarak ön çalışmalar yapılır. Mali bilgiler,
ürünler, malzemeler ve varyantlar için alternatif
teklifler hazırlanır, karar alındıktan sonra proje
süreci başlatılır.

3. Tasarım

Özgün ve üst düzey kalite için tasarlanmış ürünlerimiz, projenin ihtiyaç ve bütçesine göre renk, malzeme ve varyant değişimlerine elverişlidir.
Modüler ürün gruplarımızı mekana uygun ölçeklendirerek, dilediğiniz tasarıma dilediğiniz ölçülerde sahip olabilirsiniz.

4. Mühendislik

Uzman mühendislik ekibimizin özverili çalışmalarıyla mevcut ürünlerimiz, projelerin özel ihtiyaçlarına adapte olabilmektedir. Statik ve mukavemet testleri tamamlanan ürünler, onaylanması için müşteriye sunulur, maliyet ve satın alma araştırmaları başlatılır.

5. Üretim / Satın Alma

Üretim planlama ekiplerimiz, talep edilen ürün ve hizmetlerin üretiminde kullanılacak tüm kaynakların, planlanan yer ve zamanda hizmet / ürün satın alımını garanti etmektedir. Üretim süresince referans  kabul ettiğimiz 4 unsur: fonksiyonel, güvenilir, sağlam, özgün.

6. Kalite Kontrol

Kalite kontrol ekiplerimiz, tamamlanmış ürün ve hizmetlerin kusursuzluğunuz titizlikle incelenmektedir. Üretim aşamasından ambalajlamaya, belirlenen standartlara uyulduğundan emin olarak en yüksek kalite seviyesine ulaşmayı hedeflemektedir.

7. Lojistik

Projeler için hayati öneme sahip olan lojistik, uluslararası alanda çok daha kritik hale gelir. Özel kolileme sistemi ile Fuga, ürünlerini özenle ambalajlayarak dikkatle yerleşimini yapmaktadır. Alanında uzman lojistik ekibimiz doğru kurulumu doğru vakitte tamamlamayı amaçlamaktadır.

8. Montaj / Kurulum

Ön montajı tamamlanan ürünler, ambalajlandıktan sonra teslimat için güvenli şekilde depolanır. Saha kurulumundan sorumlu uzman montaj ekiplerimiz, projenin tasarımına ve çizimlerine uygun şekilde ürünlerin birbirleri ve mekan ile kusursuz montajını garanti eder.

9. Satış Sonrası Servisler

Proje teslim ve kurulumundan sonra da, özverili satış sonrası hizmetlerimiz yeni talepleri azami özen ve profesyonellik ile yönetmektedir. Daimi olarak müşterisinin yanında olan Fuga Mobilya, geçmiş projelerin onarım/yenileme ihtiyaçlarına da konseptin sürekliliği çerçevesinde hızla çözüm üretebilmektedir.

Beğendiğiniz ürünleri listeye ekleyip projeniz için kurumsal teklif talebinde bulunabilirsiniz.

telefon-icon

Telefon

+90 850  222 38 42

pcon-kutuphane-ikon

Fabrika

S.S. Mermerciler Sanayi Sitesi 32. Sk.
No:14. Köseler Köyü Dilovası/Kocaeli