Fuga Mobilya

30. kuruluş yılını kutlayan Fuga Mobilya, kurulduğu günden bu yana sadece modern mobilya üreterek, aşırı gösterişten uzak, müşterilerinin ihtiyacı olanı, üst sınıf tasarımlarıyla yansıtan politikalar izlemiştir.

Tasarımlarının yanında, araştırma ve inovasyon alanlarında da büyük yatırımlara imza atmıştır. Fuga Mobilya’nın başarısını, tutarlı tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır.

Hakkımızda

Fuga Mobilya, yüzde yüz Türk sermayesiyle, tamamı Türkiye’de üretilmektedir. 30 yıldır kendini reformlara adayan Fuga Mobilya, sektöre yön vermeye devam etmektedir. Fuga Mobilya’nın başarısını, tutarlı tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır.

Her yıl koleksiyonlara eklenen yaklaşık 50 yeni tasarım ile, ürün yelpazesini genişletmektedir. Son yıllarda başlattığı “doğala dönüş” mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünler sunmaktadır.

Son yıllarda Dünya’nın bir çok yerinde katıldığı fuarlarla adını uluslararası platforma taşıyan Fuga Mobilya, büyüyerek ve gelişerek ilerlemeye devam etmektedir.

Fuga Mobilya, ihracatta da mobilya sektörünün önemli firmalarındandır. 5 kıtaya ihracata devam ederken, her türlü güçlü ve büyük projeye imzasını atmaktadır.

Türkiye’de, başta 4 İstanbul mağazası olmak üzere,  Ankara, İzmir, Gaziantep ve Samsun’da 1’er adet mağazası vardır.

Türkiye’de bulunan mağazaların yanı sıra 2 tanesi Libya Tripoli’de, Azerbaycan’da Bakü, Kuzey Irak’ta Süleymaniye ve Erbil, KKTC’de Lefkoşa, ABD’de Miami, Macaristan’da Budapeşte, İsviçre’de Zürih, Suudi Arabistan’da Riyad, Çin’de Hangzhou, Ningbo, Shanghai, Chengdu ve Foshan, Hindistan’da New Delhi mağazaları ile perakende satışta da iddialıdır.

telefon-icon

Telefon

+90 850  222 38 42

pcon-kutuphane-ikon

Fabrika

S.S. Mermerciler Sanayi Sitesi 32. Sk.
No:14. Köseler Köyü Dilovası/Kocaeli