Hakkımızda

Fuga Mobilya kendini yenileyen, tutarlı tasarım çizgisi ile çağdaş ve estetik unsurları bir araya getirerek 30 yıldır mobilya sektörüne yön vermektedir.

Son yıllarda “Doğala Dönüş” mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hakkımızda

Fuga Mobilya, yüzde yüz Türk sermayesiyle, Türkiye’de üretilmektedir.
Fuga Mobilya’nın başarısını, tutarlı tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar
oluşturmaktadır. 30 yıldır kendini reformlara adayan Fuga Mobilya, sektöre yön vermeye tüm hızıyla devam etmektedir.

Her yıl koleksiyonlara eklenen yaklaşık 50 yeni tasarım ile ürün yelpazesini genişletmektedir. Son yıllarda başlattığı “doğala dönüş” mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünlerle isminden sıkça söz ettirmektedir

Türkiye’de, başta İstanbul’da 4 mağaza olmak üzerine, Ankara, İzmir, Gaziantep ve Samsun’da 1’er adet mağazası bulunmaktadır.

Dünya’nın bir çok yerinde katıldığı fuarlarla adını uluslararası platforlara taşıyan Fuga Mobilya, büyüyerek ve gelişerek ilerlemeye devam etmektedir.

Fuga Mobilya, 5 kıtaya ihracat çalışmalarını sürdürürken, her türlü güçlü ve büyük projeye imzasını atarak mobilya sektöründe önemini vurgulamaktadır.

Türkiye’de bulunan mağazaların yanı sıra 2 tanesi Libya Tripoli’de, Azerbaycan’da Bakü, Kuzey Irak’ta Süleymaniye ve Erbil, KKTC’de Lefkoşa, ABD’de Miami, Macaristan’da Budapeşte, İsviçre’de Zürih, Suudi Arabistan’da Riyad, Çin’de Hangzhou, Ningbo, Shanghai, Chengdu ve Foshan, Hindistan’da New Delhi mağazaları ile perakende satışta da iddiasını ortaya koymaktadır.

Sektöre yön veren çizgisi ve yüzde yüz yerli üretimi ile Fuga, 30 yıldır tasarım ve üretim kalitesini sürdürmektedir.

telefon-icon

Telefon

+90 850  222 38 42

pcon-kutuphane-ikon

Fabrika

S.S. Mermerciler Sanayi Sitesi 32. Sk.
No:14. Köseler Köyü Dilovası/Kocaeli