Fuga Mobilya | Kariyer
Modern mobilyanın öncü markası Fuga Mobilya, kalite ve çevre politikası, insana ve doğaya saygılı üretim anlayışı ile 25 yıldır sektöre yön vermektedir.
koltuk, koltuklar, koltuk takımları, yatak odası, yemek odası, genc odası, tv ünitesi, modern mobilya, mobilya, beyaz yatak odası, karyola, masa, konsol, sandalye, orta sehpa, yan sehpa, berjer, tekli koltuk,
15050
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15050,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

KARİYER

25 yıllık başarılı geçmişiyle sektörün öncü firmalarından olan Fuga Mobilya, kariyerinizi başarı ve tecrübeyle şekillendirmeniz için farklı iş imkanları sunuyor.

FUGA’LI OLMANIN AYRICALIKLARI

Modern Mobilya denildiğinde akla ilk gelen Türk Mobilya Markası Fuga Mobilya, Kocaeli’de yer alan üretim alanıyla ve yurt içi, yurt dışında yer alan mağazalarıyla çalışanlarına geniş bir yelpazede iş alanı sağlarken başarılı bir firma olmanın gururunu ekip üyeleriyle paylaşmanın keyfini yaşıyor.

Huzuru tasarlamak ve yaşam alanlarına yerleştirmek hayaliyle yola çıkan, bu hayali gerçeğe dönüştüren Fuga Mobilya, ürünlerini akla düşen ilk hayalden yaşam alanlarına kadarki yolculuğunda değerli ekip üyelerinin dokunuşlarıyla eşsiz birer tasarıma dönüştürmektedir.

Bu eşsiz tasarımların meydana gelmesine katkı sağlayan tüm ekibimiz, uyguladığımız ISO Kalite Standartları ile üretim yapmanın kalitesini ve kolaylığını, doğaya gösterdiğimiz özenin hissettirdiği keyfi, “Önce İnsan” dediğimiz tüm üretim, lojistik ve satış aşamalarında gördükleri saygıyı, özel ve zor günlerde Fuga Mobilya olarak bir arada olmanın ayrıcalığını paylaşmaktadır.

ÇALIŞMA STRATEJİLERİ

Daha kaliteli ürün ve daha kaliteli hizmet için teknoloji ve ekipmandan daha değerli olanın “İnsan” olduğunu biliyor ve “Önce İnsan” mottosuyla insana ve insan sağlığına saygıyı çalışma stratejimizin temel ilkesi olarak belirliyoruz.

TASARIM AŞAMALARI

İlk nokta ile tasarımın son noktası arasında eşsiz bir ürün meydan getirmiş olmanın keyfini sürmek için daha çok araştırıyor, daha çok vazgeçiyor, daha çok üretiyor, daha çok hayal kuruyor, daha çok müzik dinliyoruz!

ÜRETİM TEKNİKLERİ

Hızla değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim aşamalarımıza entegre ediyor, kaliteyi daima yükseltmek hedefiyle daha iyi ürünü, daha iyi şartlarda, daha verimli tekniklerle üretiyoruz.

İŞ
STAJ

FUGA’DAN KARELER

Kocaeli Gebze’de yer alan 10.000 m2’lik üretim alanımızda tasarımlarımızı gerçeğe dönüştüren, mağazalarımızda güler yüzleriyle misafirlerimizi karşılayan ekiplerimizden, mağazalarımızdan ve fabrikamızdan kareler.

İLETİŞİM

Kariyer

KARİYER

Mağazalar

MAĞAZALAR

Katalog

KATALOGLAR

Fuga

GENEL MERKEZ